Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Warsztaty dla dzieci i rodziców

Warsztaty dla dzieci i rodziców

Szanowni Państwo!!! WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW!!!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach w ramach miesiąca świadomości autyzmu zaprasza na cykl warsztatów „Śpiewaj, tańcz i ruszaj się” skierowanych do dzieci od trzeciego do szóstego roku życia ze spektrum autyzmu i ich rodziców. W warsztatach uczestniczy dziecko z jednym rodzicem/opiekunem. W trakcie zajęć zostaniecie Państwo wraz z dziećmi wprowadzeni w magiczny świat muzyki poprzez wspólny śpiew, taniec, grę ma instrumentach, ćwiczenia ruchowe i zabawy przy muzyce. W ten sposób będziemy wspierać dzieci w lepszym funkcjonowaniu społecznym, emocjonalnym i fizycznym. Podczas zajęć zostaniecie też Państwo zapoznani z metodą Attention Autism, która skupia się głównie na pracy nad koncentracją uwagi w grupie, rozwija komunikację, umiejętność czekania na swoją kolej poprzez wspólną zabawę.

Warsztaty poprowadzą specjaliści: Pani Małgorzata Włodarczyk – terapeuta SI i Pani Agnieszka Kaczmarczyk – neurologopeda.

Zajęcia będą odbywać się w dniach 12, 19 i 26 kwietnia 2024 r. w godzinach 16.00-16.45 (grupa młodsza) oraz 17.00-17.45 (grupa starsza) w sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6e.

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia, która znajduje się pod linkiem: https://poradniapolice.pl/Karta-zgloszenia-na-warsztaty.docx i przesłanie na adres a.kaczmarczyk@poradniapolice.pl do dnia 2 kwietnia 2024 r.

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość udziału w zajęciach dzieci z innymi zaburzeniami.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z panią Małgorzatą Włodarczyk tel. 600 053 949.


Serdecznie zapraszamy

 

Data dodania: 2024-04-02 12:37:19
Data edycji: 2024-04-02 12:40:39
Ilość wyświetleń: 68

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

Robert Fulghum

Partnerzy

BIP
Urzędu Miejskiego w Policach
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej