Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rajd Małego Piechura i Wiosenne Przebudzenie Mocy

Drodzy Rodzice,

 

za oknami coraz piękniej, pierwsze promienie prawie już letniego słońca na stałe pojawiają się w naszej pogodzie, tak więc najwyższa pora rozruszać się trochę na świeżym powietrzu!

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z różnych propozycji, które pojawiają się w naszej okolicy.

 

Pierwszym wydarzeniem jest Rajd Małego Piechura czyli rajd dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z powiatu polickiego (Gminy Police, Gminy Nowe Warpno, Gminy Kołbaskowo oraz Gminy Dobra Szczecińska). Odbędzie się w lesie przy miejscowości Tanowo. W marszu wezmą udział uczniowie szkół podstawowych, liceum, a także dorośli gdzie spacerując po lesie będą poszukiwali (punktów kontrolnych ).

 

Rajd odbędzie się 12 czerwca, udział w imprezie jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy – do 10 czerwca. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej organizatora - należy kliknąć na ikonkę poniżej.

 

 

 

Ponadto proponujemy Państwu udział w imprezie „Wiosenne Przebudzenie Mocy” i  „Skolwińska mila”, również odbywające się 12 czerwca. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

 

Data dodania: 2021-06-09 19:00:48
Data edycji: 2021-06-09 19:07:12
Ilość wyświetleń: 111

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

Robert Fulghum

Partnerzy

BIP
Urzędu Miejskiego w Policach
Biuletynu Informacji Publicznej